• ZAJĘCIA SOLO
  • ZAJĘCIA DLA PAR I SINGLI

 

SALSA ON2 – to wyjątkowe zajęcia przeznaczone dla wszystkich miłośników gorących rytmów. Ten latynoski taniec pozwala uwolnić naturalność i zmysłowość ruchów, a energiczna muzyka sprzyja wyzwoleniu pozytywnych emocji i dobrej energii. Figury taneczne w dużej mierze opierają się na rytmicznych krokach, bujaniu biodrami i pracy górnej części ciała. Salsa polecana jest każdemu, kto czuje latynoamerykańskie brzmienia i płomienny charakter tańca. Ten styl jest doskonałą rozrywką zarówno dla par – jako wzajemna nauka swojego ciała i ciekawe spotkanie temperamentów, jak i dla osób tańczących solo, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem lub chcą podszkolić swoje umiejętności.

 

POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

  • P1 – dla rozpoczynających swoją przygodę z tańcem oraz dla zgłębiających podstawy oraz technikę kroków – bo technika to podstawa! Podczas zajęć kursanci poznają podstawy danego tańca, tzn. krok podstawowy, pierwsze kombinacje kroków i figur oraz bazowy bodymovement w salsie.
    Kurs P1 dla par i singli trwa 8 tygodni!
  • P2 – dla tych, dla których podstawowe kroki to już za mało. Na zajęciach kursanci bazują na wcześniej poznanych podstawach danego tańca, pogłębiają swoją wiedzę na temat danego stylu, nabierają znacznej swobody ruchu.
  • P3 – podczas zajęć kursanci oprócz nauki nowych kroków i kombinacji tanecznych pogłębiają wiedzę na temat m.in. musicality, techniki obrotów, contact improvisation – czyli wszystko to, co pomoże uatrakcyjnić ich dotychczasowe umiejętności taneczne.
  • S – podczas zajęć kursanci uczą się choreografii na wysokim poziomie zaawansowania, poprawiają i pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności.

 

KOLEJNYM ETAPEM WTAJEMNICZENIA DLA SALSY SOLO SĄ:

  • SALSA LADIES STYLING – to zajęcia solowe dla kobiet, które swobodnie czują się w podstawowych krokach salsy oraz pragną rozwinąć swoją kobiecość. Podczas zajęć pracujemy nad wykorzystaniem całego ciała, ruchem rąk i bioder, aby uzyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu!
  • SALSA FOOTWORK to zajęcia salsy solo, dla osób chcących budować dynamikę kroków i salsowych kombinacji. Na zajęciach skupimy się głównie na pracy stóp, ale także na bodymovemencie całego ciała, budując świadomość ruchu i zyskując większą swobodę w tańcu.

 

Instruktorzy