LADIES! Mamy dla Was coś wyjątkowego! 

STAY SEXI, czyli trzy godzinne warsztaty sexy dance: technika + choreo + stretching z jedyną i niepowtarzalną Ewą Jeziorską!

Warsztaty Stay Sexi to zajęcia dla kobiet , które chcą poczuć się wyjątkowo, uwodzicielsko i seksownie na parkiecie. Sexy dance to taniec pełen temperamentu, kokieterii oraz kobiecej zmysłowości i tajemniczości. Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder, klatki piersiowej, pracy rąk w tańcu oraz odpowiedniego stawiania kroków. Bo sex appeal to nasza broń kobieca! 😉

 

 • KIEDY?
  15.08.2020 r.
  sobota 15:30 – 18:30

 

 • INSTRUKTOR:
  Ewa Jeziorska

 

 • CENNIK:
  FULL PASS:
  do 19.07. – 59 zł
  do 9.08. – 69 zł
  po 10.08. – 89 zł

 

 • ZAPISY I INFORMACJE:
  W recepcji Dance Atelier lub
  mailowo: biuro@danceatelier.pl
  poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej->)
  telefonicznie: 697 366 705

 

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt).
*Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

 

O INSTRUKTORCE:
Studentka „Sportu” na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o specjalizacji „Trener Tańca Sportowego”. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Taniec to jej codzienność i zasadnicza część jej samej. Od wielu lat współpracuje jako tancerka i choreograf z agencjami artystycznymi na terenie Trójmiasta. Miała przyjemność wystąpić na deskach Teatru Wybrzeże oraz Filharmonii Bałtyckiej. Wzięła udział w wielu eventach, koncertach, teledyskach oraz pokazach typu: Sopot Top Tredny Festival, Koncert IZES, TRIO, „Desperados – The Wildest Night Party oraz w filmie „Układ zamknięty”.