Zapraszamy na warsztaty z Modern Jazzu i Tańca Współczesnego!

Przed nami 3h intensywnych warsztatów z Asią Nadrowską oraz Olą Konieczną.

TANIEC WSPÓŁCZESNY – taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak jak w balecie, co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, itd.

MODERN JAZZ – unikalna mieszanka tańca współczesnego, jazzu i elementów klasyki, jednocześnie łamiąca jej konwencję. Pełne energii i dynamiki zajęcia pozwalające doskonalić umiejętności techniczne tancerza, jego ekspresję i interpretację ruchową. Pomimo dużego wysiłku, skupienia i intensywnej pracy z ciałem, satysfakcja i świetna zabawa gwarantowana!

KIEDY?
27.04.2019r.

INSTRUKTORZY:
Asia Nadrowska&Ola Konieczna

PROGRAM:
12:00-13:30 – Taniec Współczesny z Asią
13:30 – 15:00 – Modern Jazz z Olą

CENNIK*:
FULL PASS:
do 7.04 – 79zł
do 26.04 – 89zł
w dniu – 99zł

I BLOK:
do 7.04 – 39zł
do 26.04 – 49zł
w dniu – 59zł

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl
poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej->)
telefonicznie: 697 366 705

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt).
Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

 

Z KIM?
Aleksandra Konieczna
Wieloletni tancerz i instruktor jazz’u, modern’u, tańca współczesnego, salsy i wielu innych form…Uczestniczka regularnych szkoleń i warsztatów szeroko pojętej pracy z ciałem w kraju i za granicą. Tancerka kompanii Bastien’a Nozeran’a Cie Incidence we Francji. Współuczestniczka wielu projektów artystycznych w trakcie pobytu za granicą min : ‘Peche capital’, company ‘Art’Corps’, Web-Project ‘Challenge Dance’France, video clip dla Moovment2lux, Idryss Ndiaye feat Kelmy ‘Danse avec moi’.

Joanna Nadrowska (Dżoana)
Pierwsze doświadczenie taneczne zdobywała z zakresu tańca ludowego, towarzyskiego oraz współczesnego, rozpoczynając swoją edukację w wieku 6 lat.
W 2008r. zdobyła tytuł instruktora, kończąc z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie na specjalizacji Taniec Jazzowy, pod kierunkiem Piotra Galińskiego
Od 2012 roku związana z Sopockim Teatrem Tańca.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiów pierwszego stopnia na kierunku Animacja Społeczno-Kulturalna.
Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w trójmiejskich szkołach tańca. Doskonali również swoje umiejętności na Międzynarodowych Konferencjach Tańca Współczesnego, warsztatach oraz w szkołach tańca w kraju i za granicą.