Nadchodzi nowy sezon w Dance Atelier Barbara Materka!

Z tej okazji przygotowaliśmy weekend pełen atrakcji!
Przede wszystkim chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty:
SALSA&BACHATA

Info o imprezach znajdziecie tutaj — KLIK

Sobotni Salsowy wycisk zapewnią Wam:
Dawid Kisiel&Barbara Materka
A niedzielną Bachatą zajmą się:
Daniel Rojewski&Monika Sęk

KIEDY?
31.08-1.09.2019

INSTRUKTORZY:
Dawid Kisiel&Barbara Materka
Daniel Rojewski&Monika Sęk

PROGRAM:
Sobota:
15:30 – Classic Mambo Footwork&Modern Footwork
17:00  – Turn Patterns&Partnerwork in Salsa

Niedziela:
12:00 – Bachata Footwork&Bodymovement
13:00 – Bachata Social Tricks
14: 00 – Battle Ladies vs Men Styling

CENNIK*:
SALSA PASS/BACHATA PASS(3h):
do 4.08. – 69zł
do 18.08 – 89zł
do 30.08 – 109zł

FULL PASS(6h):
do 4.08. – 139zł
do 18.08 – 179zł
do 30.08 – 219zł

COUPLE PASS SALSA/BACHATA(3h):
do 4.08. – 119zł
do 18.08 – 159zł
do 30.08 – 199zł

COUPLE PASS(6h):
do 4.08. – 239zł
do 18.08 – 319zł
do 30.08 – 399zł

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl
poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej->)
telefonicznie: 697 366 705

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt).
*Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!
** -10zł dla kursantów z ważnym karnetem

 

O INSTRUKTORACH:

Daniel Rojewski – Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu. Z tańcem zaprzyjaźnił się już w dzieciństwie, rozpoczynając swą przygodę od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Po kilku latach jego zainteresowanie przyciągnęły takie techniki, jak: salsa, bachata, kizomba i afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale najbliższa jego sercu jest bachata, a szczególnie styl sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych instruktorów, oraz promować na polskiej scenie tanecznej. Wieloletni tancerz Formacji Salsowej oraz instruktor w Studio Tańca Project Salsa do lipca 2017 roku. Założyciel formacji tanecznej Bachata Team Łódź, odnoszącej sukcesy w całej Polsce. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju pokazach i konkursach tanecznych oraz np. Bachata Stars Polska. Instruktor licznych warsztatów, m.in. podczas Latino Festiwalu, El Sol Bachata Days, a także obozów tanecznych w kraju i za granicą.

Monika Sęk – Założycielka szkoły Latin Dance Academy, z wykształcenia lingwistka z pasji tancerka i instruktorka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat od tańca nowoczesnego. Następnie szkoliła się w technikach streetowych m.in. w formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat trafiła do łódzkiej szkoły tańca latino dołączając do formacji Girls Only oraz Fame Art. Tańczyła wiele styli ale żaden z nich nie zawładnął jej sercem tak jak salsa i bachata. Dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom w 2015 roku Monika została instruktorką Bachaty. Jest założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce formacji tanecznych – Bachata Team Łódź oraz Project Ladies. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i festiwalach z instruktorami światowej klasy, a swoją pasją i energią pragnie zarażać innych. Najważniejsze w tańcu są dla niej emocje, porozumienie, dynamika i estetyka. Jej styl tańca określa się jako bardzo sensualny, delikatny i kobiecy.

Dawid Kisiel – Tancerz klasy tanecznej S, doświadczony instruktor i choreograf, tańczy od 22 lat. Ma na koncie kilka sukcesów, takich jak finalista i medalista turniejów Grand Prix Polski, finalista turniejów zagranicznych w tańcu towarzyskim, tytuł mistrza Polski Latin Show Teams czy półfinalista programu „Mam talent”. W roku 2008 zupełnie przypadkiem trafił na festiwal salsy i tak zaczęła się jego przygoda z tym stylem tańca. W swojej karierze występował na wielu światowych scenach m.in w LA, Singapurze, Londynie, Paryżu czy Berlinie. Najważniejsze jest jednak to, że ciągle szkoli się u światowej klasy instruktorów i kocha to co robi, wyrażając to w swoim tańcu oraz na zajęciach, które prowadzi

Barbara Materka – Pasjonatka salsy i rytmów latynoskich. Założycielka Dance Atelier – miejsca, gdzie miłość do tańca i dobra zabawa króluje. Taniec odgrywa ogromną rolę w jej życiu. Spełnia się jako tancerka, instruktorka, choreografka a także animatorka. Od 7 roku życia tańczyła taniec nowoczesny w rodzinnym Sławnie. Gdy mając 19 lat przybyła do Trójmiasta, jednocześnie tańczyła taniec ludowy w zespole „Neptun” przy AWFiS w Gdańsku oraz trafiła do szkoły tańca Salsa Kings gdzie w latynoskich rytmach zakochała się bezgranicznie. Przez te lata bezustannie szkoli się podczas warsztatów, festiwali w Polsce i zagranicą, a także wyjeżdżając do Nowego Jorku czy Mediolanu i biorąc lekcje u Mistrzów Salsy Nowojorskiej tj. Adolfo Indacochea i Tania Cannarsa, Frankie Martinez, Franklin Diaz, Eddie Torres czy Juan Matos. Oprócz zwycięstw podczas Mistrzostw Polski Barbara uczestniczyła również w wielu projektach tanecznych. Tańczyła w spektaklu ROOTS w choreografii Przemysława Wereszczyńskiego występując w teatrach w całej Polsce. Wielokrotnie występowała również na scenach w Polsce, Paryżu, Wiedniu, Rydze, Berlinie i innych. W szkole oddaje całą siebie, dając swoim kursantom zarówno ogrom wiedzy i cały czas to nowych informacji, przekazując ją całą sobą, jak i sprawiając, że ludzie czują się jak na dobrej imprezie.