Zapraszamy na Master Class z Evelą&Krisem!
Ta para przygotowała naprawdę solidny materiał warsztatowy.
Sprawdźcie program i zabierajcie się za zapisy!

 

KIEDY?
27.04.2019

INSTRUKTORZY:
Ewelina Grablowska i Krzysztof Taurogiński

PROGRAM:
15:00 – Technika prowadzenia i podążania
16:00 – Preparacje, oddech i odśrodkowa w tańcu – korzyści
17:00 –  Linie, koła i ósemki oraz kiedy i jak zwalniać i przyspieszać

CENNIK*:
FULL PASS:
do 7.04 – 59zł
do 26.04 – 69zł
w dniu – 79zł

COUPLE PASS:
do 7.04 – 109zł
do 26.04 – 129zł
w dniu – 149zł

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl
poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej->)
telefonicznie: 697 366 705

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt).
Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

 

O INSTRUKTORACH:
Ewelina zauroczyła się tańcem mając 16 lat i to właśnie hip-hop oraz street dance ją początkowo pochłonęły. Pierwszych kroków uczyła się w słupskiej szkole tańca Balance Dance Studio, a następnie w lubelskim Underground Dance Studio. Jednak gdy rozpoczęła studia fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, trafiła na zajęcia salsy on2 w gdyńskiej szkole The Salsa Kings. To właśnie tam już po pierwszych zajęciach wiedziała, że odnalazła swoją drogę taneczną.
Taniec latynoski pozwolił odkryć jej kobiecość i pewność siebie. Salsę pokochała jako pierwszą, jednak to Bachata zawirowała jej życie na długo. Uczestniczy w wielu warsztatach tanecznych oraz festiwalach tj.: Bachaturo, Warsaw Bachata Meet Up, Bachata Stars, Be Fit and Sensual by Korke y Judith, Bachata Libre, Warsaw Salsa Spring Break, Latin Soul Festiwal. W przeciągu 3 lat szkoliła się u znanych międzynarodowych instruktorów tj.: Korke y Judith, Frank Santos, Amneris Martinez, Gabor y Ana, Pablo y Raquel, Marco y Sara, Adolfo y Tania i wielu polskich gwiazd tanecznych. Bierze udział w miedzynarodowych konkursach tanecznych tj.: Jack and Chill czy Warsaw Bachata Social Competition. Trafiła do bachatowej formacji “Gatitas “ pod okiem Agaty Leśniewskiej, kizombowej formacji “The Rockets” by Adriana Stachowicz oraz ostatecznie do salsowej formacji “Salsitas” Barbary Materki, w której jest do dziś. Występowała na licznych wydarzeniach w Trójmieście i w Polsce.

Krzysztof  swoją przygodę z tańcem zaczął w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Taniec, to całe jego życie. Instruktor tańca od 2011 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Specjalizuje się w sportowym tańcu towarzyskim. oraz formacjach tanecznych. Posiada mistrzowską klasę krajową „A”. Osiągnięcia i doświadczenie: członek najlepszej w Polsce formacji standardowej Lotos Jantar Elbląg, z którą osiągnął: Mistrzostwo Świata w 2010r., Wicemistrzostwo Świata 2011r., brązowy medal Mistrzostw Europy w 2006r., Wicemistrzostwo Europy w 2015r. oraz 9 tytułów Mistrza Polski. Wielokrotny finalista i medalista turniejów cyklu Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich . Pięciokrotny medalista mistrzostw okręgu warmińsko-mazurskiego. Wicemistrz Polski Północnej w kategorii Youth LA i II wicemistrz Polski Północnej w kategorii Dorośli LA. Dziesięciokrotny Mistrz Polki formacji standardowych, półfinalista programu Mam Talent!, w którym wystąpił z formacją.