• ZAJĘCIA DLA PAR I SINGLI

 

TANIEC UŻYTKOWY – to kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, przy różnych rytmach, aktualnie obecnych na wszystkich towarzyskich wydarzeniach. Przeznaczony jest dla par, które chcą błyszczeć na parkiecie i bawić się tańcem podczas wesel, balów sylwestrowych, studniówek czy wszelkiego rodzaju innych imprez. Taniec użytkowy łączy w sobie tango, walca, disco, motywy latynoamerykańskie i wiele innych. Jeżeli nie mamy na oku określonego stylu i pragniemy po prostu cieszyć się tańcem, ten kurs to idealne rozwiązanie. Lepsza kondycja fizyczna, koordynacja całego ciała oraz płynność ruchów, a ponadto zwiększenie pewności siebie i poczucia rytmu – czego chcieć więcej!

 

POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

  • P1 – dla rozpoczynających swoją przygodę z tańcem w parze. Podczas zajęć kursanci poznają podstawy danego tańca, tzn. krok podstawowy, pierwsze kombinacje kroków i figur oraz efektowne partnerowania. Kurs P1 dla par i singli trwa 8 tygodni!
  • P2 –dla tych, dla których podstawowe kroki to już za mało. Na zajęciach kursanci bazują na wcześniej poznanych podstawach danego tańca, pogłębiają swoją wiedzę na temat danego stylu, nabierają znacznej swobody ruchu.

 

Instruktorzy