• ZAJĘCIA DLA PAR I SINGLI

 

TANIEC TOWARZYSKI – dla jednych jest to forma wyrazu, pasja i hobby, a dla innych zawód i wymagający sport turniejowy. Swoją Popularność zdobył głównie za sprawą programu telewizyjnego „Taniec z Gwiazdami”, który ukazywał widowiskowość i różnorodność stylów. W skład tańca towarzyskiego wchodzą przede wszystkim dwa style – tańce standardowe takie jak : Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Foxtrot i Quickstep oraz tańce latynoamerykańskie : Samba, Cha-Cha, Rumba, Paso Doble i Jive. Zajęcia to efektowna i pełna emocji forma ruchu, jak i również trening poczucia rytmu i kształtowania świadomości ruchów własnego ciała!

 

POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

  • P1 – dla rozpoczynających swoją przygodę z tańcem w parze. Podczas zajęć kursanci poznają podstawy 10 stylów tańca towarzyskiego, tzn. krok podstawowy oraz pierwsze kombinacje kroków i figur.Kurs P1 dla par i singli trwa 8 tygodni!
  • P2 – dla tych, dla których podstawowe kroki to już za mało. Na zajęciach kursanci bazują na wcześniej poznanych podstawach danego tańca, pogłębiają swoją wiedzę na temat danego stylu i nabierają znacznej swobody ruchu.

 

Instruktorzy