• ZAJĘCIA DLA PAR I SINGLI

 

KIZOMBA – gatunek muzyczny i styl tańca stworzony w Angoli. To taniec pełen zmysłowych ruchów, uwodzicielski, a zarazem subtelny. Kizombę tańczy się w zmysłowy, delikatny sposób, w bliskim kontakcie między partnerami. Ułatwia im to rytm muzyki, do której tańczy się kizombę – jej tempo przypomina miarowe bicie serca. Przez większość czasu występuje kontakt pomiędzy klatkami piersiowymi, a stopy całością stykają się z podłogą. Kizomba to taniec spokojny, dzięki któremu Panie poczują się bardziej kobieco, a Panowie nabiorą pewności siebie.

 

POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

  • P1 – dla rozpoczynających swoją przygodę z tańcem oraz dla zgłębiających podstawy oraz technikę kroków – bo technika to podstawa!
    Podczas zajęć kursanci poznają podstawy danego tańca, tzn. krok podstawowy, pierwsze kombinacje kroków i figur oraz bazowy bodymovement w kizombie. Kurs P1 dla par i singli trwa 8 tygodni!
  • P2 – dla tych, dla których podstawowe kroki to już za mało. Na zajęciach kursanci bazują na wcześniej poznanych podstawach danego tańca, pogłębiają swoją wiedzę na temat danego stylu, nabierają znacznej swobody ruchu.
  • P3 – podczas zajęć kursanci oprócz nauki nowych kroków i kombinacji tanecznych pogłębiają wiedzę na temat m.in. musicality, techniki kroku ginga, contact improvisation – czyli wszystko to, co pomoże uatrakcyjnić ich dotychczasowe umiejętności taneczne.
  • S – podczas zajęć kursanci uczą się choreografii na wysokim poziomie zaawansowania, poprawiają i pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności.

 

KOLEJNYM ETAPEM WTAJEMNICZENIA DLA KIZOMBY SOLO JEST:

  • KIZOMBA LADIES STYLING – zajęcia skierowane do kobiet, które chcą dopracować sposób poruszania się i stawiają na swój taneczny rozwój. Podczas zajęć popracujemy nad wykorzystaniem całego ciała oraz ruchem rąk i bioder, aby uzyskać więcej swobody i kobiecości w tańcu!

 

 

Instruktorzy