PROJEKT ARCHIWALNY

El Rocho to magiczna nazwa nowego projektu choreograficznego, który stworzyła (opracowała) i poprowadzi Barbara Materka – trójmiejska tancerka salsy, właścicielka szkoły tańca Dance Atelier Barbara Materka.
No to zaczynamy…
Muza z oddechem flamenco, falujące spódnice przepełnione kolorem Korridy, z szelestem rozkładającego się wachlarza, opatrzone zmysłowością i kobiecością salsy – to właśnie jest El Rocho. Projekt taneczny rusza już 13 października br.

To cykl 6 spotkań treningowych w formie zjazdów w systemie 5h raz w miesiącu, podczas których będziemy trenować choreografię El Rocho by Barbara Materka.
W projekcie tym pracować będziemy nad poprawną techniką salsy, stylingiem rąk, głowy, bioder oraz mocną pracą nóg. Nauczycie się jak wykorzystać wachlarz i spódnicę interpretując naszą choreografię, jednocześnie udoskonalając swój warsztat taneczny.
Choreografię El Rocho będziemy prezentować podczas imprezy semestralnej Dance Atelier, tanecznym Evencie LaCharanga Winter Ed.2020 oraz SalsaSpringBreak w Warszawie.
! Jeśli zależy Ci na treningach i rozwijaniu własnych umiejętności, ale nie chcesz występować, też możesz być częścią naszego projektu. Zgłoś ten fakt na początku zajęć!

El Rocho zjazdy – kiedy?
Terminy spotkań to:
1 / 13.10.2019
2 / 26.10.2019
3 / 23.11.2019
4 / 07.12.2019
5 / 11.01.2020
6 / 01.02.2020
(terminy mogą ulec zmianie, po uzgodnieniu z grupą).

El Rocho – dla kogo?
Dla osób tańczących salsę na poziomie min. średniozaawansowanym. Projekt skierowany jest głownie do kobiet, które nie boją się wyzwań, które pragną rozwinąć swoją technikę w tańcu oraz poszerzyć umiejętności pracy rewizytami.
UWAGA! ☺ zapraszamy także odważnych panów, którzy chcą podjąć wyzwanie i popracować nad poszerzeniem umiejętności pracy ciałem w tańcu.

El Rocho – jaki to koszt?
1 zjazd to tylko 150zł – 30zł/h (zjazd trwa 6h, w tym 1h przerwy na lunch)
Płatność za zjazd tylko gotówką w dzień zjazdu. PAMIĘTAJ! nieobecność nie zwalnia z opłaty za zjazd! (po zjedzie każdy uczestnik otrzyma pełen materiał video do samodzielnych treningów)
Dodatkowym kosztem jest zakup wachlarza – koszt 50zł/szt
UWAGA! Pierwsze 3 osoby – wachlarz gratis!

El Rocho – jak się zapisać?
Zapisy przyjmujemy do 20.09.2019r. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Potwierdzeniem udziału jest wpłata zadatku w wysokości 100zł (na poczet pierwszej opłaty za zjazd). UWAGA! Pierwsze 3 osoby – wachlarz gratis!
Zgłoszenia tylko pisemne na adres: barbara@danceatelier.pl, w tytule wpisując: El Rocho – Project Barbara Materka. W treści podaj swoje dane kontaktowe oraz załącz potwierdzenie pierwszej wpłaty.

Podejmujesz wyzwanie?? ☺
jesteś ciekawa/wy? Napisz do nas i dowiedz się więcej lub zapisz się już dziś.

Mocnym krokiem wejdź na kolejny poziom tańca! Do zobaczenia na parkiecie ☺

Instruktorzy