Paulina Rompczyk

Paulina z tańcem związana jest od najmłodszych lat. Już w wieku 5 lat postawiła swoje pierwsze kroki w Tańcu Towarzyskim. Od tego czasu kolejne 15 lat oddała się temu w 100%. W tym czasie odnosząc liczne sukcesy nie tylko na scenie Polskiej ale i na arenie międzynarodowej. Zdobywała czołowe miejsca na turniejach rangi Mistrzostw Polski, Grand Prix Polski Ekstraklasy, International Open, World Open. Kilkukrotnie zdobywała Mistrzostwo i V-ce Mistrzostwo Okręgu Pomorskiego.
Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S.
Dodatkowo Paulina bardzo blisko związana jest z muzyką. Swoje zdolności uwielbia wykorzystywać podczas zajęć. Skończyła klasę muzyczną oraz występowała na największych scenach w Polsce, takich jak Amfiteatr Opolski. Będąc na jednym z międzynarodowych szkoleń tanecznych we Włoszech, znajomi zabrali ją na imprezę. Tam poznała bachatę, w której zakochała się od pierwszego wejrzenia. Nie trzeba było długo czekać, by to tańce latynoamerykańskie stały się dla niej całym życiem. W zadziwiająco szybkim tempie wkroczyła na Trójmiejską scenę bachatową. Każdą wolną chwilę poświęca w poszukiwaniu inspiracji tanecznych. Regularnie zdobywa doświadczenia na festiwalach i warsztatach bachatowych w całej Polsce.
Jej pozytywna energia i indywidualne podejście do każdego kursanta, gwarantują efekty każdemu kto pojawi się na jej zajęciach. Paulina nie tylko nauczy Cię dobrze tańczyć, ale i czerpać radość z tańca. Dodatkowo, przychodząc na jej zajęcia możecie być pewni dobrej zabawy i kupy śmiechu!

Sylwetka instruktora

 1. /Moja pasja do tańca/... rozwija mnie i daje mi nieograniczone możliwości każdego dnia.
 2. /Pierwsze kroki/... stawiane już w przedszkolu, bo mama myślała, że wtedy będę mniej tańczyć w domu ;)
 3. /Taniec to dla mnie/... możliwość samorealizacji w tym co kocham robić.
 4. /Kluczem do sukcesu instruktora jest/... nieustający rozwój I umięjętne przekazywanie zdobytej wiedzy swoim kursantom.
 5. /Doceniam/... pracowitość, szczerość, osiąganie swoich wymarzonych celów.
 6. /W życiu kieruje się/... spełnianiem marzeń.
 7. /Mój ulubiony kolor/... błękitny
 8. /Mój znak zodiaku/... raczek nieboraczek ;)
 9. /Cytat/... “Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
 10. /Podziwiam/... osoby, które z niczego, potrafią zrobić coś niesamowitego
 11. /Chciałbym/Chciałabym wypić kawę z/... Tobą ;)