Gratka dla wszystkich Zoukowiczów. Warsztaty Zouka z Beatą Grembowską i Pawłem Białeckim, czyli niesamowitą parą z Poznania. Już 9 czerwca w naszym studio!

KIEDY?
9 czerwca 2018
(dokładna godzina zostanie podana wkrótce)

PROGRAM:
Szczegóły wkrótce!

Z KIM?
Beata Grembowska

Swoją przygodę z tańcem zaczynała od kursów dla dzieci, następnie uczęszczała na zajęcia z hip hop i latino, ale najbardziej pochłonął ją taniec towarzyski, którego uczyła się przez ponad 5 lat. To właśnie tam, pod skrzydłami Barbary Jawor, nauczyła się tanecznej wrażliwości, wytrwałości i innego sposobu patrzenia na taniec. Z biegiem czasu Beata zapragnęła spróbować innych technik tanecznych i dołączyła do formacji tańców karaibskich „Chilli Art” , z którą uczestniczyła w wielu pokazach i odniosła sukcesy na arenie zarówno polskiej jak i europejskiej. Było to: – wicemistrzostwo Europy w kategorii Latin Show Dance ,mistrzostwo Polski w kategorii Latin Show Dance – półfinał programu Got to Dance.

W tańcach socjalnych zauroczyła się później. Ze swoim partnerem tanecznym – Pawłem Białeckim, nieustannie szlifuje bachatę i swój obecny numer jeden – ZOUK’a. Taniec, który łączy najlepsze elementy z różnych technik tanecznych, jest ciągłym wyzwaniem i pozwala poznać takie zakamarki samego siebie, o których dotąd nie miało się pojęcia. Beata chce szerzyć ten magiczny styl i dzielić się swoją praktyczną i techniczną wiedzą nabywaną na licznych warsztatach i festiwalach, tak by każdy mógł jak najszybciej poczuć hipnotyzujące zoukowe flow.

Paweł Białecki
Jego przygoda z tańcem rozpoczęła się stosunkowo niedawno, bo w 2010 roku. Wraz z rozpoczęciem studiów zapragnął coś zmienić w swoim życiu i zapisał się na kurs tańca towarzyskiego. Jednak dopiero po zetknięciu się z bachatą i zoukiem odkrył, że taniec jest czymś co go pasjonuje. Od tego czasu intensywnie podróżuje po Polsce i Europie zdobywając wiedzę od największych gwiazd.

Jego największymi inspiracjami tanecznymi są Bruno Galhardo, William Teixeira & Paloma Alves oraz Allison & Audrey.

W tańcu największą uwagę przywiązuje do kontaktu, który wytwarza się pomiędzy partnerami.

CENNIK:
CENNIK:
*do 8.05 – 79 zł/os.
*do 22.05 – 89 zł/os.
*po 23.05 – 99 zł/os.
*w dniu wydarzenia – 109 zł/os.

*Opłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia Dance Atelier.

INFORMACJE I ZAPISY:
tel: 697366705
email: biuro@danceatelier.pl