ERYK JANUSZYK, czyli kubańska dusza z Bielsko-Białej, która porwie wszystkich do klimatów afro i nie tylko – znów zagości w Dance Atelier Barbara Materka!

Znów szykujcie się na:
– mega wycisk,
– meeega dużo wiedzy (aż głowa będzie pękać!)
– MEGA DOBRĄ ZABAWĘ!

 

KIEDY?
19.01.2019 (sobota)

12:00-16:10

(10min przerwy)

INSTRUKTOR:

Eryk Januszyk

PROGRAM:

SOBOTA:
12:00 – Izolacje
13:00 – Cuban Afro
14:00 – Afrocuban guiro/bembe
15:00 – Musicality

CENNIK:

FULL PASS:
do 18.11 – 99 zł**
do 02.12 – 119 zł**
do 30.12 – 139 zł**
do 19.01 – 159 zł**

** -10 zł dla kursantów z umową Dance Atelier
Wpłat należy uiszczać gotówką w recepcji studia.
Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

*Istnieje możliwość odsprzedania swojego miejsca na warsztatach, lecz osobę zastępującą obowiązuje aktualny próg cenowy za warsztaty. Informację należy zgłosić do Dance Atelier drogą mailową, smsową lub telefoniczną, podając dane osoby zastępującej.

 

KILKA SŁÓW O ERYKU:

Instruktor w Salsa-Bielsko od 2009 r. Współzałożyciel szkoły La Clave w Katowicach. Choreograf i założyciel grupy tanecznej Clave Koksy, z którą występował na wielu festiwalach w Polsce (Festival Cubano, Calle de Timberos, Carnaval Cubano) i za granicą.

Miłośnik muzyki i kultury kubańskiej w najczystszej, niezmienionej postaci. Jako instruktor szczególną uwagę zwraca na świadomość tańca: dokładność wykonywanych ruchów, zrozumienie intencji danego gestu i jego emocjonalną ekspresję. Jednak przede wszystkim chce nauczyć swoich kursantów czerpać maksymalną radość z każdej chwili tańca. Dlatego jego dewizą na zajęciach jest „nie ilość, lecz jakość”. Zapytany o wzorce nie potrafi wskazać swojego ideału tancerza. Uważa, że każdy z nich posiada swoją niepowtarzalną specyfikę i jest w stanie go czymś zainspirować. Najbardziej jednak ceni sobie starą, rdzenną szkołę i tancerzy niezmąconych ewolucją, gdyż to właśnie od nich wszyscy zaczynali i to oni dają najlepsze wzorce, na których dopiero powinno budować się swój własny, oryginalny styl.

Jako tancerza wyróżnia go łączenie ogromnej wiedzy tanecznej z wiedzą muzyczną. Repertuar, którym dysponuje, zawiera wszystkie gatunki taneczne Kuby i nie tylko. Od Folkloru, Rumby, Bailes Populares, Bailes de Salon, Bailes Campesinos, po współczesne style Reggaeton czy Timba. Znajomość tak wielu technik pozwala mu łączyć je w harmonijny stylistycznie sposób, a jednocześnie wyrazić swoją taneczną kreatywność.

MIEJSCE:
Dance Atelier Barbara Materka
ul. Grunwaldzka 301, Gdańsk (obok salonu Nissan KMJ Zdunek)

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej)
telefonicznie: 697 366 705