Majówkowe warsztaty UrbanKiz z KRISTE I CHRISEM W Dance Atelier!

CZYM JEST UrbanKiz?

UrbanKiz to styl, który powstał w Europie, a za jego aktualną stolicę powszechnie uważa się Paryż.
UrbanKiz to fuzja angolańskiej kizomby z różnymi stylami tańca – tangiem, hip-hop’em czy zouk’iem w zależności od charakteru i upodobań konkretnych instruktorów.
Muzycznie UrbanKiz rozwija się bardzo dynamicznie i na całym świecie jest tańczony do różnego rodzaju muzyki poczynając od ghetto zouka, poprzez różne remiksy popularnych utworów hip-hop czy też r’n’b aż po nowo powstające utwory tworzone specjalnie pod ten styl tańca.

Warsztaty polecamy osobom tańczącym tradycyjną kizombę w celu poszerzenia swoich horyzontów, osobom tańczącym bachatę bo wiele elementów będą mogli wykorzystać w swoim tańcu, osobom lubiącym miksować różne techniki tańca, wszelkim odkrywcom tanecznym poszukującym nowych inspiracji!

KIEDY?
2 maja 2018

PROGRAM:
18:00 – 19:00 Ladies Styling in UrbanKiz
19:00 – 20:30 Leading&Following
20:30 – 22:00 UrbanKiz Masterclass

Z KIM?

KRISTE RUUBER
Kriste wykorzystuje swoją wiedzę z innych form tańca, żeby podnosić poziom i atrakcyjność stylów, które pokochała, czyli salsę, bachatę i kizombę. Kriste jest propagatorem UrbanKiz i
jedną z pierwszych osób, które zaczęły ją promować w Londynie i Wielkiej Brytanii, organizując i przygotowując warsztaty oraz imprezy z wieloma instruktorami światowej sławy.
Kriste była partnerem tanecznym Freda Maestro, jednego z cenionych i rozpoznawalnych instruktorów UrbanKiz na świecie. Wspólnie uczyli na wielu międzynarodowych festiwalach między innymi we Włoszech, Słowenii i Francji.

CHRIS
Chris jest jednym z najbardziej rozpoznawanych instruktorów UrbanKiz w Polsce i jednym z prekursorów tego stylu w naszym kraju. Umiejętności taneczne nieustanie rozwija pod okiem najlepszych nauczycieli na świecie. Szkolił się pół roku w Madrycie w szkole Alibra Rojas oraz w Paryżu, gdzie pobierał lekcje u takich nauczycieli jak Laurent, Ennuel, Moun i Curtis. Chris regularnie prowadzi zajęcia na festiwalach w Polsce i za granicą m.in. na Warsaw Kizomba Festiwal, Kizzme More, Diamond Kizomba Festival, Bachaturo, ElSol, Feeling Kizomba Festival i Mixtura oraz na licznych warsztatach.

CENNIK:

*do 27.04:
1h – 25 zł
I blok (1,5h) – 40 zł
I blok (1,5h) + Ladies Styling – 50 zł
II bloki (3h) – 60 zł
II bloki + Ladies Styling – 80 zł

*od 28.04:
1h – 30 zł
I blok (1,5h) – 50 zł
I blok (1,5h) + Ladies Styling – 60 zł
II bloki (3h) – 70 zł
II bloki + Ladies Styling – 90 zł

Opłata dokonywana w dniu wydarzenia +10 zł do każdej z cen.

*Opłaty uiszczamy gotówką w recepcji Dance Atelier.
**Dla kursantów posiadających ważny karnet obowiązuje zniżka -10% od podanej ceny.

W razie uzbierania niewystarczającej ilości osób, zastrzegamy możliwość odwołania wydarzenia.

INFORMACJE I ZAPISY:
tel: 697366705
email: biuro@danceatelier.pl

WYDARZENIE NA FACEBOOKU – KLIK