Modern Jazz i Floorwork/House, czyli Aleksandra Konieczna i Marta Golasz – wspólnie w Dance Atelier już 23 listopada!
Połączenie idealne!

 

MODERN JAZZ
Unikalna mieszanka tańca współczesnego, jazzu i elementów klasyki, jednocześnie łamiąca jej konwencję. Pełne energii i dynamiki zajęcia pozwalające doskonalić umiejętności techniczne tancerza, jego ekspresję i interpretację ruchową. Pomimo dużego wysiłku, skupienia i intensywnej pracy z ciałem, satysfakcja i świetna zabawa gwarantowana!

HOUSE/FLOORWORK
Marta o swoich zajęciach: „Uważam, że najpiękniejsze kombinacje pojawiają się na styku stylów, i jeśli możliwie jak najmocniej czujemy wolność wyrażania siebie. Tworzymy wtedy własny język taneczny, nie upodobniając się do nikogo. Na zajęciach pragnę wspólnie popracować nad fuzją techniki house i floorwork’u. Wsłuchamy się w beat muzyki house, poznamy podstawowe kroki i zgłębimy jack. Jak będziemy gotowi to zejdziemy na ziemię, a tam już pozwolimy sobie na małe szaleństwo!

KIEDY?
23.11.2019 r.

PROGRAM:
15:00 – Modern Jazz
16:30 – House/Floorwork

INSTRUKTORZY:
Aleksandra Konieczna&Marta Golasz

CENNIK:
FULL PASS:
PIERWSZE 5  FULL PASSÓW ZA 69 ZŁ!
do 31.10 – 79 zł
do 10.11 – 89 zł
do 22.11 – 99 zł
w dniu – 109 zł

I BLOK:
do 31.10 – 39 zł
do 10.11 – 49 zł
do 22.11 – 59 zł
w dniu – 79 zł

1h – 40 zł 

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl
poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej->)
telefonicznie: 697 366 705

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt).
*Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!
** -10 zł dla kursantów z umową

*Istnieje możliwość odsprzedania swojego miejsca na warsztatach, lecz osobę zastępującą obowiązuje aktualny próg cenowy. Informację należy zgłosić do Dance Atelier drogą mailową, sms-ową lub telefoniczną, podając dane osoby zastępującej.

 

O INSTRUKTORACH:
Marta Golasz – swoje pierwsze kroki stawiała w jazz’ie i modern’ie w zespole tanecznym „Arabeska”. Szkoliła się podczas Europejskich Spotkań Tanecznych w Egurolla Dance Studio oraz kilku edycjach FNF Summer Dance Intensive. Ostatnie kilka lat spędziła studiując w Polsce, Słowenii oraz Portugalii. Nie poprzestawała uczyć się i wyrażać tanecznie. Nowe miejsca motywowały ją do poznawania nowych technik i ruchu. Ljubljana wprowadziła ją w europejski standard choreografii hip hop i new style. Lizbona przekazała umiejętności techniki house, afro house, kuduro i floorwork. W Polsce m.in. spełniała się w Grupie Projektowej Sopockiego Teatru Tańca, gdzie pracowała nad spektaklem „Przypadki niekontrolowane”. Nie ograniczając się do jednej techniki tworzy choreografie na styku hip hop, new style i house. Od dwóch lat poświęca się technice house oraz contemporary dance i floorwork, które odnalazła jako swój autentyczny sposób ekspresji. Aktualnie Marta mieszka w Lizbonie gdzie uczy się tych technik jak również prowadzi swój własny projekt „Movement Lab”, gdzie zaprasza pasjonatów ruchu na różnych poziomach do wspólnej improwizacji.

Aleksandra Konieczna – tancerka i instruktorka tańca współczesnego, jazz’u, modern jazz’u, tańców latynoamerykańskich oraz szeroko pojętej pracy z ciałem. Intensywną edukację taneczną rozpoczęła w roku 2001, uczęszczając na liczne warsztaty w kraju i za granicą oraz współpracując z trójmiejskimi szkołami tańca . Jej rozwój taneczny w trakcie pobytu we Francji w latach 2009-2013, uczęszczając na regularne zajęcia do  szkół tanecznych w Paryżu  z międzynarodowymi instruktorami, zaowocował współpracą z francuskimi choreografami i udziałem w licznych projektach tanecznych. Obecnie, po powrocie do kraju, wznowiła współpracę z gdańską szkołą tańca „Dance fusion” jako instruktor tańca w technice jazz.  Okazyjnie współpracuje również z tancerzami trójmiejskiej sceny tanecznej, organizuje i współorganizuje warsztaty z choreografii oraz kontaktu i improwizacji nie tylko dla tancerzy, ale również osób ogólnie zainteresowanych pracą z ciałem i ruchem, jak np. aktorzy, seniorzy , mamy z dziećmi.