ZAPISY NA ZAJĘCIA W PARACH TYLKO DLA  PAR I PANÓW !

 

Zapraszamy na warsztaty UrbanKiz do Dance Atelier, które poprowadzą znani instruktorzy tego stylu Chris i Maria. Tym razem oferujemy program zarówno dla osób znających podstawy Kizomby bądź UrbanKiz (open level) jak i dla bardziej zaawansowanych (master class).

UrbanKiz to styl, który powstał w Europie, a za jego aktualną stolicę powszechnie uważa się Paryż. UrbanKiz to fuzja angolańskiej kizomby z różnymi stylami tańca – tangiem, hip-hop’em czy zouk’iem w zależności od charakteru i upodobań konkretnych instruktorów. Muzycznie UrbanKiz rozwija się bardzo dynamicznie i na całym świecie jest tańczony do różnego rodzaju muzyki poczynając od ghetto zouka, poprzez różne remiksy popularnych utworów hip-hop czy też r’n’b aż po nowo powstające utwory tworzone specjalnie pod ten styl tańca.

KIEDY?
19.05.2019

INSTRUKTORZY:
Chris Rafalski i Maria Alpas

PROGRAM:
12:00 – 13:30 – Open Level
13:30 – 15:00 – Master class
15:15 – 16:15 – Ladies Styling

CENNIK*:
LADIES PASS (4h)
do 31.03 – 69zł
do 30.04 – 79zł
do 18.05 – 99zł
w dniu – 119zł

MAN PASS (3h):
do 31.03 – 49zł
do 30.04 – 59zł
do 18.05 – 79zł
w dniu – 99zł

I BLOK(1,5h):
do 31.03 – 39zł
do 30.04 – 49zł
do 18.05 – 59zł
w dniu – 69zł

I BLOK(1,5h) + STYLING(1h):
do 31.03 – 49zł
do 30.04 – 59zł
do 18.05 – 79zł
w dniu – 99zł

STYLING(1h):
do 30.04 – 30zł
po 30.04 – 35zł

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl
poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej->)
telefonicznie: 697 366 705

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt).
Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

 

O INSTRUKTORACH:
Maria (Polska) już od dziecka miała styczność z tańcem, chętnie poznawała różne style taneczne jak jazz, taniec towarzyski, dancehall czy hip-hop.
W 2013 roku rozpoczęła się jej przygoda z tańcami socjalowymi. Od tego czasu nieprzerwanie inwestuje w swój rozwój taneczny. Zaczynała od salsy u Ani Chagowskiej i dzięki niej zgłębiła tajniki pracy z ciałem, występowała z grupą choreograficzną Jacentego i Mariki Matys, przez dwa lata zdobywała doświadczenie jako instruktorka salsy pod okiem Matysów. W międzyczasie do jej pasji tanecznych dołączył zouk brazylijski, w którym pokochała swobodę ruchu i niesamowite flow, które współtworzy się z partnerem. Kolejne zmiany przyniosła podróż do Paryża. Tam zainspirowała ją niesamowita muzykalność tancerzy i różnorodność styli. Od tego czasu niezmiennie rozwija się w dziedzinie Kizomby i UrbanKiz. Asystowała gwiazdom sceny kizombowej jak Albir Rojas, Enah Lebon czy Laurent Yìshù. Prowadzi zagraniczne warsztaty zarówno z Kizomby jak i UrbanKiz. Współpracuje z Na Passadą i Wojtkiem Pazurem.
Maria uwielbia pracę z ciałem, cały czas chce się rozwijać zarówno pod względem tanecznym jak i pedagogicznym i chce się dzielić z ludźmi swoją pasją, dobrą energią i uśmiechem na zajęciach!
Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, osobiście o coś zapytać czy obejrzeć filmiki z jej udziałem, zapraszamy do odwiedzenia jej strony: https://www.instagram.com/mariaalpaskiz/

Chris (Polska) jest jednym z najbardziej rozpoznawanych instruktorów UrbanKiz w Polsce i razem z Adrianą Stachewicz jedną z par-prekursorów tego stylu w naszym kraju. Umiejętności taneczne nieustannie rozwija pod okiem najlepszych nauczycieli na świecie, a swoją przygodę rozpoczął od nauki kizomby w Trójmieście pod okiem właśnie Adriany Stachewicz i Rafała Szymańskiego ponad sześć lata temu. Od tego czasu m.in. szkolił się pół roku w Madrycie w szkole Albira Rojas oraz w Paryżu, gdzie pobierał lekcje u takich nauczycieli jak Laurent, Ennuel, Moun i Curtis. Chris regularnie prowadzi zajęcia na festiwalach w Polsce i za granicą, m.in. na Warsaw Kizomba Festiwal, Kizz Me More, Diamond Kizomba Festival, Bachaturo, El Sol Salsa Festival, Feeling Kizomba Festival, Mixtura oraz podczas licznych warsztatów. Chris obecnie mieszka w Barcelonie, gdzie rozwija swoje umiejętności taneczne w UrbanKiz, a także w innych stylach jak zouk brazylijski czy street dance – popping.

 

* zapisz się w parze i zgarnij zniżkę 10zł (od pary)

** -10 zł dla kursantów z umową Dance Atelier
Wpłat należy uiszczać gotówką w recepcji studia.
Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

*** Istnieje możliwość odsprzedania swojego miejsca na warsztatach, lecz osobę zastępującą obowiązuje aktualny próg cenowy za warsztaty. Informację należy zgłosić do Dance Atelier drogą mailową, sms-ową lub telefoniczną, podając dane osoby zastępującej.