Przed nami wyjątkowo zmysłowy i sensualny weekend z Ewą Jeziorską i Tomkiem Jakowienko!

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, uwodzicielsko i seksownie na parkiecie, to warsztaty dla Ciebie!

Sexi Dance & High Heels to style taneczne pełne temperamentu, kokieterii oraz kobiecej zmysłowości i tajemniczości.
Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder i klatki piersiowej, zmysłową pracę rąk oraz odpowiednie stawianie kroków. Zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa połączona z wzmacnianiem mięśni brzucha, ud i pośladków.
Dzięki tym warsztatom zwiększysz świadomość swojego ciała i nabierzesz pewności siebie!

Sprawdź wspólny klip Ewy i Tomka z poprzedniej edycji! –> KLIK

To co? Szpilki pod pachę i do zatańczenia! 

 

 • KIEDY?
  7-8.11.2020 r
  sobota: 15:00 – 18:00
  niedziela: 13:30 – 16:30
 • INSTRUKTORZY:
  Tomasz Jakowienko & Ewa Jeziorska
 • CENNIK:
  FULL PASS:
  do 30.09. – 129 zł
  do 18.10. – 159 zł
  do 6.11. – 179  zł
  w dniu wydarzenia – 189 zł

 

 • ZAPISY I INFORMACJE:
  W recepcji Dance Atelier lub
  mailowo: biuro@danceatelier.pl
  poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę w prawym dolnym rogu->)
  telefonicznie: 697 366 705

Wpłaty należy uiszczać gotówką w recepcji studia
lub przelewem (dane w zakładce kontakt)
*Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

 

O INSTRUKTORACH:
Tomasz Jakowienko – wieloletni tancerz , trener grup tanecznych oraz choreograf i założyciel grupy ROCKETTESHEELS. Przygodę z tańcem rozpoczął od formacji latynoamerykańskiej. Zafascynowany tańcami latynoamerykańskimi połączył swoje życie , pasję i pracę z tańcem. Na swoim koncie ma wiele warsztatów, zawodów oraz pokazów tanecznych. Wszechstronność taneczna pozwala mu łączyć poznane mu style taneczne (hip hop ,house, dancehall, locking) w nietuzinkowe choreografie. W swojej twórczości kieruje się przede wszystkim emocjami, przekazywaniem ich innym za pomocą ruchu ciała, ekspresji ruchu oraz poprzez wyraz artystyczny całej choreografii. Obecnie największą uwagę poświęca technice HIGH HEELS. Jest to nowa,w Polsce, technika tańca szybko rozwijająca się i będąca zarazem doskonałym wyzwaniem tanecznym. Wraz ze swoją grupą taneczną Rockettesheels zamierza promować ten styl taneczny ciekawymi pokazami scenicznymi.

Ewa Jeziorska – Studentka „Sportu” na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o specjalizacji „Trener Tańca Sportowego”. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Taniec to jej codzienność i zasadnicza część jej samej. Od wielu lat współpracuje jako tancerka i choreograf z agencjami artystycznymi na terenie Trójmiasta. Miała przyjemność wystąpić na deskach Teatru Wybrzeże oraz Filharmonii Bałtyckiej. Wzięła udział w wielu eventach, koncertach, teledyskach oraz pokazach typu: Sopot Top Trendy Festival, Koncert IZES, TRIO, „Desperados – The Wildest Night Party oraz w filmie „Układ zamknięty”.