Modern Jazz, Taniec Współczesny i Floorwork/House, czyli Aleksandra Konieczna, Joanna Nadrowska (Dżoana) i Marta Golasz – wspólnie w Dance Atelier już 15 kwietnia!
Połączenie idealne!

To aż 4,5 godziny wyjątkowych zmagań, wspólnej pracy nad ciałem i zdobywania nowej wiedzy!

CO W PROGRAMIE?
1,5 h – Taniec Współczesny z Joanną Nadrowską
1,5 h – Modern Jazz z Aleksandrą Konieczną
1,5 h – Floorwork/House z Martą Golasz

I – TANIEC WSPÓŁCZESNY z Joanną Nadrowską
12:00 – 13:30

TANIEC WSPÓŁCZESNY – taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, itd.

II – MODERN JAZZ z Aleksandrą Konieczną
13:40 – 15:10

MODERN JAZZ – unikalna mieszanka tańca współczesnego, jazzu i elementów klasyki, jednocześnie łamiąca jej konwencję. Pełne energii i dynamiki zajęcia pozwalające doskonalić umiejętności techniczne tancerza, jego ekspresję i interpretację ruchową. Pomimo dużego wysiłku, skupienia i intensywnej pracy z ciałem, satysfakcja i świetna zabawa gwarantowana!

III FLOORWORK/HOUSE
15:20 – 16:50

Marta o swoich zajęciach: „Uważam, że najpiękniejsze kombinacje pojawiają się na styku stylów, i jeśli możliwie jak najmocniej czujemy wolność wyrażania siebie. Tworzymy wtedy własny język taneczny, nie upodobniając się do nikogo. Na zajęciach pragnę wspólnie popracować nad fuzją techniki house i floorwork’u. Posłuchamy fajnej muzyki, poznamy podstawowe kroki i zgłębimy jack. Jak będziemy gotowi to zejdziemy na ziemię, a tam już pozwolimy sobie na małe szaleństwo!

KIEDY?
15 kwietnia 2018
12:00 – 16:50

Z KIM?
Aleksandra Konieczna
Wieloletni tancerz i instruktor jazz’u, modern’u, tańca współczesnego, salsy i wielu innych form…Uczestniczka regularnych szkoleń i warsztatów szeroko pojętej pracy z ciałem w kraju i za granicą. Tancerka kompanii Bastien’a Nozeran’a Cie Incidence we Francji. Współuczestniczka wielu projektów artystycznych w trakcie pobytu za granicą min : ‘Peche capital’, company ‘Art’Corps’, Web-Project ‘Challenge Dance’France, video clip dla Moovment2lux, Idryss Ndiaye feat Kelmy ‘Danse avec moi’.

Joanna Nadrowska (Dżoana)
Pierwsze doświadczenie taneczne zdobywała z zakresu tańca ludowego, towarzyskiego oraz współczesnego, rozpoczynając swoją edukację w wieku 6 lat.
W 2008r. zdobyła tytuł instruktora, kończąc z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie na specjalizacji Taniec Jazzowy, pod kierunkiem Piotra Galińskiego
Od 2012 roku związana z Sopockim Teatrem Tańca.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiów pierwszego stopnia na kierunku Animacja Społeczno-Kulturalna.
Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w trójmiejskich szkołach tańca. Doskonali również swoje umiejętności na Międzynarodowych Konferencjach Tańca Współczesnego, warsztatach oraz w szkołach tańca w kraju i za granicą.

Marta Golasz
Swoje pierwsze kroki stawiała w jazz’ie i modern’ie w zespole tanecznym “Arabeska”. Szkoliła się podczas Europejskich Spotkań Tanecznych w Egurolla Dance Studio oraz kilku edycjach FNF Summer Dance Intensive.
Ostatnie kilka lat spędziła studiując w Polsce, Słowenii oraz Portugalii. Nie poprzestawała uczyć się i wyrażać tanecznie. Nowe miejsca motywowały ją do poznawania nowych technik i ruchu. Ljubljana wprowadziła ją w europejski standard choreografii hip hop i new style. Lizbona przekazała umiejętności techniki house, afro house, kuduro i floorwork. W Polsce m.in. spełniała się w Grupie Projektowej Sopockiego Teatru Tańca, gdzie pracowała nad spektaklem “Przypadki niekontrolowane”.
Nie ograniczając się do jednej techniki tworzy choreografie na styku hip hop, new style i house. Drugą kombinacją jest dancehall, afro i ragga. Aktualnie dużo poświęca się technice house oraz contemporary dance i floorwork, które odnalazła jako swój autentyczny sposób ekspresji.

GDZIE?
w Dance Atelier Barbara Materka
przy ul. Grunwaldzkiej 301

CENNIK:
EARLY BIRDS – FULL PASS- 89 zł dla pierwszych 4 osób – WYPRZEDANE!!

FULL PASS:
– do 4 kwietnia – 99 zł
– od 5 kwietnia – 109 zł

2 bloki (3h):
– do 4 kwietnia – 79 zł
– od 5 kwietnia – 89 zł

1 blok (1,5h)
– do 4 kwietnia – 55 zł
– od 5 kwietnia – 65 zł

*Płatności za warsztaty należy dokonać gotówką w recepcji studia.
O progu cenowym decyduje data wpłaty, nie data zapisu.

Zapisów można dokonywać przez wiadomości na Facebook’u, mailowo, telefonicznie oraz oczywiście w recepcji Dance Atelier!

INFORMACJE i ZAPISY:
tel: 697366705
email: biuro@danceatelier.pl