Salseras i Salseros!

Totalna NOWOŚĆ – tego jeszcze nie było!

 

 

 

 

❤?❤  Przez ostatnie dwa sezony Barbara prowadziła projekty światowej ikony Mambo Tanii Cannarsy jako część  Black Soul Sisters Team.  Tym razem zdecydowała się na projekt włoskiej petardy Chiary Tofani, więc jeśli chcesz spróbować swoich sił, tańczysz na poziomie średniozaawansowanym i pragniesz zostać częścią Chiara Tofani World Team – do dzieła, czekamy na twoje zgłoszenie.

 

 

 

Chiara Tofani – urodzona we Włoszech, znana na świecie za swój unikalny styl.  Zaczęła swoją przygodę tańcząc taniec klasyczny i współczesny w wieku 6 lat. Mając 13 lat zaczęła zgłębiać tajniki AfroCuban szkoląc się u Kirenia Cantin, Maykel Fonts, Fernando Sosa, Teresa Castaneda, Vanessa Lacedonia, Tania Cannarsa, Adolfo Indacochea,Leonardo Martinez Moya, Sergio Larrinaga, Franklin Diaz. Chiara swoim zapałem i ciężką pracą występowała na terenie całej Italii, następnie dołączyła do 2 teamów: Latin Soul Dancers by Adolfo Indacochea and Black Soul Sisters by Tania Cannarsa.

Następnie Chiara przeprowadziła się do Nowego Jorku gdzie dalej poszerzała swój warsztat i odkrywała więcej i więcej siebie tworząc swój własny styl jako połączenie Mambo, Cuban dance z elementami tańca współczesnego i klasyki. Od tego czasu uczyła w szkołach Nowego Jorku, a następnie i do dnia dzisiejszego podróżuje po całym świecie, uczy, tworzy choreografie – po prostu robi to co kocha.

 

Barbara Materka – pasjonatka salsy i rytmów latynoskich. Salsę tańczy już od 19lat, a ponad 8 lata temu otworzyła swoją własną szkołę tańca Dance Atelier w Gdańsku. Taniec odgrywa ogromną rolę w jej życiu, rozwija się pogłębiając swoje umiejętności w innych stylach tanecznych. Jej styl przepełniony jest naturalnością i płynnością ruchu a tym samych energią i mocą! Czasem delikatnością a czasem powerem wytańczą każdy dźwięk, stara się płynąć, a muzyka przepływa przez nią. Spełnia się jako tancerka, instruktorka, choreograf, a także animatorka.
    Przez te lata bezustannie szkoli się podczas warsztatów, festiwali w Polsce i za granicą. Tworzy choreografie oraz projekty solo i w parach. Tańczy i dzieli się swoją pasją z innymi, bo to kocha, a w szkole i podczas prowadzenia zajęć oddaje całą siebie, dając swoim kursantom zarówno ogrom wiedzy i techniki, jak i co dla niej najważniejsze naturalności ruchu.

 

 

 

 

? NA CZYM JEST POLEGA PROJEKT ?
To intensywny cykl spotkań w formule bootcampu, podczas których nauczymy się choreografii „Mi Salsa”, która jest jedną z 5 choreografii Chiary. Zdecydowałam się właśnie na tą choreografię bo mnie najbardziej urzekła.
Choreografia przepełniona jest bodymovementem, elementami afro, unikatowym stylingiem Chiary, emocjami i prezencją sceniczną.

Spotykać będziemy się w wybraną sobotę miesiąca by poznać choreografię, popracować nad techniką ruchu oraz wyrazem scenicznym. We wtorki o godzinie 21:15 (zaraz po footworku, który również jest obowiązkowy) by dalej czyścić i naańczac poznane kroki.

Następnie czekają nas pokazy na scenach lokalnych Trójmiasta oraz na największych festiwalach w Polsce i może za granicą rozpoczynając od El Sol Salsa Festiwal (Spring Edition)

 

? DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?
Przede wszystkim dla Ciebie!

Projekt przeznaczony dla tych tancerzy, które mają już doświadczenie sceniczne ale również dla tych, które zawsze tego pragnęli, są ambitni i gotowi na pełną mobilizację podczas treningów.

Udział w projekcie to najlepsza inwestycja w swój taneczny rozwój!
To szansa na bycie częścią światowego Teamu Chiary Tofani!

 

link do choreografii:

https://www.instagram.com/p/CvXnQkIra7I/

 

? UWAGA! Jeśli zależy Ci na treningach i rozwijaniu swoich umiejętności, ale nie chcesz występować – tez masz szansę być częścią tego projektu!
Możesz z nami trenować, a o chęci występu zdecydować po jakimś czasie.?

UWAGA! !  

Jeśli nie mieszkasz w Trójmieście, ciągle możesz wziąć udział i stać się częścią teamu.

Choreogfranię robić będziemy na zjazdach weekendowych zaś we wtorki choreografię będziemy czyścić i natańczyć (zajęcia będą nagrywane i odtworzyć będziecie je mogli w każdej chwili)

 

 

? ZJAZDY – W JAKICH TERMINACH?
Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek 21:15 (1h) oraz wybrane soboty lub niedziele (po 3 lub 4 godz) – do ewentualnego ustalenia na pierwszym zjeździe

-> Terminy spotkań

wtorki (13h):    10.10, 17.10, 24.10, 31.10, 7.11, 14.11, 21.11, 28.11, 5.12, 12.12, 19.12, 9.01, 16.01

wybrane piątki lub soboty (17h):

 1. I zjazd 08.10.2023 (nd) godz 10:00 – 14:00
 2. II zjazd  18.11.2023 (sob) godz 10:00 – 14:00
 3. III zjazd  16.12.2023 (sob) godz 10:00 – 13:00
 4. IV zjazd   20.01.2024 (sob) godz 10:00 – 13:00
 5. V zjazd 17.02.2024 (sob) godz 10:00 – 13:00

 

*Zjazdy odbędą się w Gdańsku,
w szkole tańca Dance Atelier, ul. Grunwaldzka 301.
**Zastrzegam sobie możliwość zmiany terminów lub godzin rozpoczęcia zjazdów, po wcześniejszym uzgodnieniu z grupą

*** Jakiekolwiek dodatkowe godziny w razie potrzeb uzgadniać będziemy na bieżąco 🙂

 

? GDZIE WYSTĄPIMY? ?
❤  Impreza Semestralna Dance Atelier – 17.02.2024

❤ Eventy w Polsce i za granicą – więcej info na I zjeździe!

*dodatkowe pokazy ustalać będziemy na bieżąco

 

? JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROJEKTU?
Zgłoszenia przyjmuję do 28.09.2023r. drogą mailową: barbara@danceatelier.pl 
lub podczas zajęć w DA. Zgłoszenie powinno zawierać twoje (Imię i nazwisko, nr telefonu oraz krótki opis swojego doświadczenia tanecznego).

** Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona!

 

? ILE TO KOSZTUJE i ZASADY UCZESTNICTWA?

 • 40zł/h  – całość projektu (30h).
 • październik – 320zł/8h
 • listopad – 320zł/8h
 • grudzień – 240/zł
 • styczeń – 200zł
 • luty  – 120zł/3h
 • Płatność w całości lub ratach do 10go każdego miesiąca. Pierwsza rata podczas I zjazdu
 • Nieobecność podczas zjazdu nie zwalnia z obowiązku jego opłacenia
 • Płatność za zjazd tylko gotówką u Barbary

 

 

? KOSTIUM TANECZNY
Dodatkowo każdy z uczestników występu chcący występować będzie zobowiązany do zakupienia bądź uszycia stroju – szczegóły na pierwszym zjeździe. (PS. nie będzie drogo 🙂 )

 

? CO JEST NAJWAŻNIEJSZE? ❤
Pamiętajcie! To jest projekt rozwojowy, nie musicie mieć ogromnego doświadczenia, a tym bardziej scenicznego – najważniejsze, to Wasze zaangażowanie i chęć rozwoju

Ja nie mogę się już doczekać, a Ty? ?