Zapraszamy Was na specjalną odsłonę LATINOTEKI.
Nasza Szkoła przystapiła do programu SERDECZNEJ ADOPCJI dla Domu Dziecka na Dominikanie.
Dlatego 11 grudnia rozgrzewamy parkiet Dance Atelier do czerwoności w rytmach dominikańskich !

Przy wejściu wszystkie Panie otrzymają najpiękniejsze kwiaty Karaibów, którę będą mogły wpiąć we włosy i wspólnie przyjmiemy dawkę rodzimej bachaty dominikańskiej!

20:00 startujemy z darmową lekcją bachaty dominikańskiej.

Styl ten znacząco różni się od pozostałych stylów bachatowych, a muzyka jest znacznie szybsza. Chcesz poznać styl sięgający do początków bachaty i magię radosnych footworków? Nie może cie zabraknąć! Czeka Cię wspaniała zabawa, a w trakcie imprezy niespodzianka kulinarna prostu z Republiki Dominikany!

Przenosimy się na piaszczyste, lazurowe plaże w szczytnym celu. Jako społeczność Dance Atelier możemy wesprzeć edukację dziecka na Dominikanie w ramach projektu „Serdeczna Adopcja” Fundacji Moja Dominikana. Adopcja zakłada regularną, comiesięczną pomoc konkretnemu dziecku z Dominikany, bo każda nawet najmniejsza kwota jest przepustką do edukacji i lepszego życia.
W ciągu całego miesiąca odwiedzając i tańcząc w NaszymAtelier czekać na Was będą przekąski o istnie karaibskim smaku, dzięki którym wspólnie uzbieramy potrzebny fundusz na wparcie rozwoju konkretnego dziecka z Dominikany. Takie to proste i ze smakiem :)!

Przyjdź, tańcz i baw się razem z Nami w rytmach radosnej bachaty i gorącej salsy!

Wstęp: 5zł
Cały dochód z wejściówki zostaje przeznaczony na SERDECZNĄ ADOPCJĘ