LATINmama Fit to projekt zrzeszający kobiety, młode mamy, które po porodzie pragną odzyskać formę oraz spędzić czas w towarzystwie innych matek, borykająch się z tymi samymi problemami macierzyństwa. Podczas 45 minut zajęć, w trakcie których tłem muzycznym jest salsa, bachata i inne rytmy latynoskie będziemy tańczyć, wzmacniać nasze mięśnie, spalać kalorie, a elementy stretchingu pozwolą rozluźnić ciało. Zajęcia spowodują, że każda mama poczuje się silna, seksowna i piękna od wewnątrz i na zewnątrz. To czas chwilowego oderwania się od codzienności i odnalezienia w 24 godzinach doby chwili tylko dla siebie. Formuła zajęć przewiduje obecność maluszka podczas ćwiczeń, gdyż zajęcia będą prowadzone przy ściszonej muzyce tak by było to przyjemne również dla ucha malucha. Na potrzeby projektu LATINmama Fit powstaje BabyRoom. To w pełni wyposażona strefa dla maluszka, znajdująca się w tym samym pomieszczeniu co sala taneczna, aby ćwicząca mamuśka miała swoją pociechę na oku w odbiciu lustra.

Dla kogo?
Zajęcia taneczne przeznaczone są dla świeżo upieczonych mam, co najmniej 3 miesiące po naturalnym porodzie, oraz 4 miesiące po cesarskim cieciu, jeśli nie ma innych przeciwskazań lekarskich.
Odpowiedni wiek niemowlęcia to 12 tygodni wzwyż.

W jakim celu?
LATINmama Fit to projekt oferujący przyjemny i skuteczny trening, szanse spotkania się z innymi mamami i poznania nowych choreografii tanecznych, w których każda kobieta poczuje się piękną. To doskonały sposób na powrót do formy, odzyskanie kondycji i odkrycie swojego kobiecego JA! 

Piękna, zgrabna i radosna – taka jest LATINmama Fit.
fitmama-latinmama

Jako młoda mama półrocznego Teodora pamiętam ten czas, kiedy po porodzie miałam problemy by zebrać się w sobie i znów wrócić do treningów. Złotym środkiem było odpowiednie wsparcie ze strony najbliższego otoczenia. Już w momencie gdy zakładałam własną szkołę tańca Dance Atelier Barbara Materka wiedziałam, że stworzę miejsce, gdzie młode mamy będą mogły realizować swoje postanowienia by odzyskać formę sprzed ciąży a nawet i lepszą. Od grudnia tego roku w Moim Tanecznym Atelier rozpoczniemy nabory do grup autorskiego programu LATINmama Fit, który powstał przy udziale Elżbiety Mistat – Kosk oraz Marleny Kędzierskiej. Specjalnie wymieniam te nazwiska, gdyż to one były moją grupą wsparcia i natchnieniem, gdy pomysł kiełkował w mojej głowie. W ten sposób pragnę podzielić się z innymi młodymi matkami swoim doświadczeniem jako tancerka, instruktorka oraz dyplomowana trenerka personalna.

Zapraszam
Barbara Materka