Salseras i Salseros!

Jesteście gotowi na kolejną Petardę?!

 

Tania Cannarsa – niekwestionowana ikona Mambo na całym świecie! Tania, to uosobienie kobiecości, płynności, techniki, musicallity, kosmicznego bodymovementu i niezwykłej charyzmy scenicznej.
Urodzona na Sri Lance, wychowana we Włoszech. Przez lata jedna z głównych partnerek Adolfo Indacochea i tancerka jego Latin Soul Dancers.
Teraz rozkwita robiąc karierę solową i wspiera swoje Teamy na całym świecie                                                                ?BLACK SOUL SISTERS – tak na Nas wołajcie ?.

Barbara Materka – pasjonatka salsy i rytmów latynoskich. Salsę tańczy już od 18lat, a ponad 7 lata temu otworzyła swoją własną szkołę tańca Dance Atelier w Gdańsku. Taniec odgrywa ogromną rolę w jej życiu. Spełnia się jako tancerka, instruktorka, choreograf, a także animatorka.
    Przez te lata bezustannie szkoli się podczas warsztatów, festiwali w Polsce i za granicą. Tworzy choreografie dla swojej formacji Salsitas oraz tworzy projekty solo i w parach. Tańczy i dzieli się swoją pasją z innymi, bo to kocha, a w szkole i podczas prowadzenia zajęć oddaje całą siebie, dając swoim kursantom zarówno ogrom wiedzy i techniki, jak i co dla niej najważniejsze naturalności ruchu.

 

❤?❤  Pierwszy projekt KuKuCha Black Soul Sisters Team miałam okazję prowadzić w zeszłym roku. Trenowaliśmy, występowaliśmy niejednokrotnie w Gdańsku, Warszawie i chcemy więcej…!!! 🙂

Chcecie stać się częścią Teamu Tani Cannarsy? Pragnę zaprosić Was do już kolejnego niesamowitego projektu, który będę miała okazję poprowadzić – z czego jestem przestraszenie dumna ❤❤❤

 

? CZYM JEST PROJEKT BLACK SOUL SISTERS?
To intensywny cykl sześciu spotkań w formule bootcampu, podczas których nauczymy się choreografii „La Negra”, która była jedną z pierwszych solowych choreografii Tani, a która siedzi głęboko moim serduchu, dlatego też zde4cydowałam się właśnie na nią!
Choreografia przepełniona jest bodymovementem, elementami afro, techniką,  fenomenalnym stylingiem, pracą ciałem, emocjami, postawą i prezencją sceniczną.
Po 4 miesiącach nauki czekają nas pokazy na największych festiwalach w Polsce, ale mam dla Was też propozycję występów na festiwalach za granicą (szczegóły na I zjeździe) ? !

 

? DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?
Przede wszystkim dla Ciebie!

Projekt przeznaczony dla tych tancerzy, które mają już doświadczenie sceniczne oraz dla tych, które zawsze tego pragnęli. Gotowi są na pełną mobilizację podczas treningów oraz chcą przeżyć niezapomnianą przygodę. Udział w bootcampie to najlepsza inwestycja w swój taneczny rozwój!
To szansa na bycie częścią światowego Teamu Tani Cannarsy!

? UWAGA! Jeśli zależy Ci na treningach i rozwijaniu swoich umiejętności, ale nie chcesz występować – tez masz szansę być częścią tego projektu!
Możesz z nami trenować na pięciu spotkaniach. Kolejne treningi są przeznaczone dla osób, które zdecydują się na występy.

 

? ZJAZDY – W JAKICH TERMINACH?
Każdy zjazd obejmuje 5h intensywnego treningu, z 30min przerwą na lunch.

Każdy zjazd będzie zawierał 1h rozgrzewki wraz z pracą nad techniką, 3h pracy nad choreografią oraz 1h Stretchingu oraz rolowania (rolki we własnym zakresie)
Godzina rozpoczęcia zajęć 10:00*

  1. I zjazd 4.12.2022 (nd)
  2. II zjazd 21.01.2023 (sob)
  3. III zjazd  05.02.2023 (nd)
  4. IV zjazd  05.03.2023 (nd)
  5. V zjazd 16.04.2023 (nd)
  6. VI zjazd 14.05. 2023 (nd)

*Zjazdy odbędą się w Gdańsku,
w szkole tańca Dance Atelier, ul. Grunwaldzka 301.
**Zastrzegam sobie możliwość zmiany terminów lub godzin rozpoczęcia zjazdów, po wcześniejszym uzgodnieniu z grupą

 

? GDZIE WYSTĄPIMY? ?
❤  Zakończenie Sezonu Dance Atelier
❤ Eventy w Polsce i za granicą – więcej info na I zjeździe!

*dodatkowe pokazy ustalać będziemy na bieżąco

 

? JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROJEKTU?
Zgłoszenia przyjmuję do 10.11.2022r. wyłącznie drogą mailową: barbara@danceatelier.pl
Zgłoszenie powinno zawierać twoje (Imię i nazwisko, nr telefonu oraz krótki opis swojego doświadczenia tanecznego).
Potwierdzeniem zakwalifikowania się do projektu będzie mail zwrotny z informacją o nr konta do dokonania płatności za I zjazd max do dnia 10.11.2022.
Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona!

 

? ILE TO KOSZTUJE?
1 zjazd (5h tańca) = 200 zł/ os. – odbędzie się 6 zjazdów lub więcej (w razie potrzeby) w w/w terminach

-Nieobecność podczas zjazdu nie zwalnia z obowiązku jego opłacenia
– Potwierdzeniem miejsca w projekcie jest opłacenie I zjazdu przelewem
– Każdy kolejny zjazd opłacamy podczas aktualnego zjazdu (gotówką w studiu)

 

? NIE JESTEŚ Z GDAŃSKA?!

Weekendowe spotkania są zaplanowane również z myślą o tancerkach spoza Gdańska.
Czym nas więcej z całej Polski tym ciekawej ?
Przyjeżdżasz na weekend do Gdańska i wracasz z ogromem wiedzy do przetrenowania!

 

? KOSTIUM TANECZNY
Dodatkowo każdy z uczestników występu chcący występować będzie zobowiązany do uszycia i opłacenia stroju do choreografii La Negra, w którym tańczy Tania.
Na pierwszym spotkaniu (20.11) zaprezentuje Wam strój oraz podam przybliżony koszt związany z jego uszyciem.

 

? CO JEST NAJWAŻNIEJSZE? ❤
Pamiętajcie! To jest projekt rozwojowy, nie musicie mieć ogromnego doświadczenia, a tym bardziej scenicznego – najważniejsze, to Wasze zaangażowanie i chęć rozwoju

Ja nie mogę się już doczekać, a Ty? ?