HOLA BACHATEROS!

ZAPRASZAMY NA JEDYNY W SWOIM RODZAJU BACHATA WEEKEND W DANCE ATELIER z Danielem Rojewskim i Moniką Sęk-Rojewską!

KIEDY?
02-03.02.2019
Sobota: 15:00 – 18:00
Niedziela: 12:00 – 15:00

INSTRUKTORZY:
Monika Sęk-Rojewska i Daniel Rojewski

Zobacz Monikę i Daniela na YouTube!

PROGRAM:

Sobota:

1. Bachata Footwork&Bodymovement
2.Bachata Fluid Moves
3.Bachata Dips&Trick

Niedziela:

1.Bachata Sensual
2.Sensual Lead&Follow
3.Bachata Ladies vs Men Styling

CENNIK:

FULL PASS:

do 30.11.18r– 129 zł**
do 31.12.18r – 149 zł**
do 1.02.19r – 169 zł**
w dniu wydarzenia – 199 zł**

COUPLE PASS:
do 30.11.18r – 239 zł**
do 31.12.18r – 279 zł**
do 01.02.19r -319 zł**
w dniu wydarzenia – 379 zł**

DAY PASS:
do 30.11.18r – 79 zł**
do 31.12.18r – 89 zł**
do 1.02.19r – 99 zł**
w dniu wydarzenia – 109 zł**

1h – 40 zł

** -10 zł dla kursantów z umową Dance Atelier
Wpłat należy uiszczać gotówką w recepcji studia.
Pamiętajcie, że liczy się data wpłaty, nie zapisu!

*Istnieje możliwość odsprzedania swojego miejsca na warsztatach, lecz osobę zastępującą obowiązuje aktualny próg cenowy za warsztaty. Informację należy zgłosić do Dance Atelier drogą mailową, smsową lub telefoniczną, podając dane osoby zastępującej.

O INSTRUKTORACH:

Daniel Rojewski – Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu. Z tańcem zaprzyjaźnił się już w dzieciństwie, rozpoczynając swą przygodę od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Po kilku latach jego zainteresowanie przyciągnęły takie techniki, jak: salsa, bachata, kizomba i afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale najbliższa jego sercu jest bachata, a szczególnie styl sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych instruktorów, oraz promować na polskiej scenie tanecznej. Wieloletni tancerz Formacji Salsowej oraz instruktor w Studio Tańca Project Salsa do lipca 2017 roku. Założyciel formacji tanecznej Bachata Team Łódź, odnoszącej sukcesy w całej Polsce. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju pokazach i konkursach tanecznych oraz np. Bachata Stars Polska. Instruktor licznych warsztatów, m.in. podczas Latino Festiwalu, El Sol Bachata Days, a także obozów tanecznych w kraju i za granicą.

Monika Sęk – Założycielka szkoły Latin Dance Academy, z wykształcenia lingwistka z pasji tancerka i instruktorka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat od tańca nowoczesnego. Następnie szkoliła się w technikach streetowych m.in. w formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat trafiła do łódzkiej szkoły tańca latino dołączając do formacji Girls Only oraz Fame Art. Tańczyła wiele styli ale żaden z nich nie zawładnął jej sercem tak jak salsa i bachata. Dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom w 2015 roku Monika została instruktorką Bachaty. Jest założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce formacji tanecznych – Bachata Team Łódź oraz Project Ladies. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i festiwalach z instruktorami światowej klasy, a swoją pasją i energią pragnie zarażać innych. Najważniejsze w tańcu są dla niej emocje, porozumienie, dynamika i estetyka. Jej styl tańca określa się jako bardzo sensualny, delikatny i kobiecy.

MIEJSCE:
Dance Atelier Barbara Materka
ul. Grunwaldzka 301, Gdańsk (obok salonu Nissan KMJ Zdunek)

ZAPISY i INFORMACJE:
W recepcji Dance Atelier lub
mailowo: biuro@danceatelier.pl lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie (wystarczy kliknąć kopertę po prawej)
telefonicznie: 697 366 705