Bachateros!
Przygotowaliśmy dla Was coś… wyjątkowego. Tego jeszcze u nas nie było! Aż 3 dni pod rząd zajęć z Rasiami! Totalne szaleństwo! 😀

Trzy dni zmagań z bachatą sensual, sensual impro, mnóstwo wiedzy i nowości, ciekawostek i techniki z Ewą i Łukaszem, których świetnie już znacie z naszej Rasiaty.
Co więcej – trzy dni w tygodniu (od wtorku do czwartku), więc coś dla każdego z Was!

Będzie BARDZO intensywnie,
BARDZO ciekawie i
BARDZO sensualnie!

KIEDY:
24 – 26 kwietnia 2018

INSTRUKTORZY:
Ewa Jankowska
Łukasz Raś

PROGRAM:

WTOREK:
18:00 – 19:00 Rytmika i izolacje
19:00 – 20:00 Bachata Sensual – technika
20:00 – 21:00 Bachata Sensual/Sensual Impro – eksperymenty w parze

ŚRODA:
18:00 – 19:00 Bachata Musicality
19:00 – 20:00 Bachata Social & Emotions
20:00 – 21:00 Izolacje & Bodymovement

CZWARTEK:
18:00 – 19:00 Koordynacja w bachacie
19:00 – 20:00 Bachata Sensual Leading&Following
20:00 – 21:00 Bachata Sensual/Sensual Impro – elementy improwizacji w tańcu

*Na zajęcia obowiązują zapisy.

CENNIK:
1 h – 30 zł
3 h – 80 zł
6 h – 120 zł
9 h – 170 zł

*W dniu wydarzenia +10 zł do każdej z cen.

*Możliwy wybór dowolnych godzin w przypadku pojedynczej godziny lub pakietu 3/6 h. Przy wyborze należy dokładnie zaznaczyć, na które zajęcia się zapisujesz.
**Płatność gotówką w recepcji studia Dance Atelier.

WHO IS ŁUKASZ RAŚ?

Założyciel LOFToDANCE.pl. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wykłada na Akademii Muzycznej w Krakowie, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Interesuje się interakcją w tańcach w parach, materią improwizacji oraz kontaktem między partnerami. Prowadził zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce (Crystal/Key Salsa Festival, Warsaw Salsa Festival, Warsaw Summer Salsa Festival, Wrocław Salsa Festival, Bachaturo, Bachata Lovers Fesitval), a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. w programie Taniec z gwiazdami. W Operze Krakowskiej wyreżyserował spektakl w oparciu o autorski scenariusz (musical przygotowany przez 150 dzieci, oraz finalistów wokalnych programów telewizyjnych). Tańczy, bo lubi.

WHO IS EWA JANKOWSKA?

Ewa Jankowska – Ruch był obecny w jej życiu od zawsze. Jako dziecko trenowała balet, później przez kilka lat gimnastykę akrobatyczną i wreszcie taniec w najróżniejszych odmianach. Salsę i bachatę odkryła dopiero na studiach i oczywiście od tej pory nie wyobraża sobie bez nich życia. Od czterech lat prowadzi zajęcia z bachaty w szkole tańca LOFToDANCE.pl, a także, wraz z Łukaszem, liczne warsztaty w całej Polsce. Na parkiet wnosi ze sobą kobiecość, wdzięk i elegancję. Tańczy nie dla efektu, ale dla czystej przyjemności przebywania w bliskości z drugą osobą i rozmawiania z nią bez słów. W tańcu i uczeniu lubi spotkania z ludźmi, obserwowanie jak nabierają pewności siebie i otwierają się na innych. Wierzy, że taniec uczy budowania relacji z innymi lepiej niż jakikolwiek psycholog. Podczas zajęć zwraca uwagę na dokładność prowadzenia partnerki przez chłopaków oraz na naturalne podkreślanie swojej kobiecości i bodymovement u dziewczyn.

Jako para bawią się tańcem i bawią się na zajęciach, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Jednocześnie rzetelnie uczą techniki tańca starając się pokazać uczestnikom drogę prowadzącą do uzyskania określonego rezultatu, a nie tylko sam efekt końcowy. Wagę przykładają do relacji i gry między partnerami oraz tego CO chcą oni wyrazić. Potem uczą JAK to wyrazić. 100% profesjonalizmu i zabawa tańcem bez napinki!

INFORMACJE I ZAPISY:
tel: 697366705
email: biuro@danceatelier.pl

MIEJSCE:
Dance Atelier Barbara Materka
ul. Grunwaldzka 301
80-309 Gdańsk